قیمت مفتول گالوانیزه

فرایند تولید سیم بسیار ساده است اما برای گالوانیزه کردن سیم‌ها می‌بایست مراحل زیر را دنبال کرد.

پروفیل ساختمانی و صنعتی پروفیل گالوانیزه پروفیل مبلی پروفیل Z پروفیل استیل نبشی

سیم مفتول گالوانیزه ، مفتول آنیل شده ای که فرایند گالوانیزاسیون برروی آن انجام شده است. مفتول های گالوانیزاسیون (مفتول سفید) از هزینه خرید بالاتر به نسبت مفتول سیاه (آنیل شده) و اسید شور دارد.

سیم‌ها از ماشین کشش عبور می کند، سیم های فولادی به اندازه دلخواه در می آیند.

این لایه بنا لایه گالوانیزه سرد بوده که در مقایسه با روش گرم بسیار نازک تر می باشد. این فرآیند ضمن مقاوم نمودن مفتول در برابر رطوبت و شکستگی، آن را منعطف نیز می سازد.

منظور ورق های آهنی است که پوششی از جنس روی بر سطح آن پوشیده شده است. ورق گالوانیزه با توجه به آنکه از پوشش روی برای آن استفاده شده است، در محیط آزاد زنگ نمی زند.

حفاظت کاتدی فلز روی نسبت به آهن : فلز روی نسبت به آهن خاصیت آندی دارد و به این معناست که زودتر از آن مصرف می شود .

محصولات مفتولی گالوانیزه در انواع و طرح های مختلف و متنوعی هستند و انواع گوناگونی هم دارند که در کار هایی از جمله ساختمان سازی و صنایع های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای بار بعد نام، ایمیل و وب سایت من را در این مرورگر ذخیره کنید.

به عنوان مثال از این محصول در صنایع بسته بندی، ساخت ماسک ادامه مطلب پزشکی، در ساخت لوازم تحریر، در ساخت وسایل هنری، زیورآلات و از این دست کاربردها مورد استفاده قرار می گیرد. در یک دسته بندی کلی سیم مفتولی در انواع زیر و همچنین به صورت شاخه ای، کلاف و یا قرقره در بازار موجود می باشد:

گالوانيزه فرايندي است كه فولاد عاري از اكسيد در وان مذاب روي غوطه ور شده و در نتيجه آن پوشش چسبنده و محافظي از فلز روي تشكيل مي شود اين پوشش شامل لايه هاي آلياژي است كه به مقاومت در مقابل خوردگي فلز پايه كمك مي كند.

حصار ساخته شده از سیم فولادی گالوانیزه از ورود حیوانات و سارقان جلوگیری می کند.

لوله برق فولادی لوله گالوانیزه گرم عمقی داغ لوله گالوانیزه گرم سبک لوله گالوانیزه سرد لوله برق مشکی کاندوئیت ضد انفجار لوله برق پلاستیکی

مفتول گالوانیزه ایرانی دوام بیشتری در برابر رطوبت و اکسیده شدن دارا می باشد و هر چه کیفیت تولید نوع مفتول بالاتر باشد استقامت آن در برابر رطوبت و زنگ زدگی بیشتر می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *